Sportlövő BL: az aranyért lőhetnek a magyar légpisztolyosok

2023.11.03. 14:00
null
Az aranyéremért lőhet a magyar csapat (Fotó: Facebook/Hungarian Facebook Federation)
A magyar légpisztolycsapat az aranyéremért küzdhet az első alkalommal kiírt sportlövő Bajnokok Ligájában.

A magyar szövetség tájékoztatása szerint a házigazda magyarok pénteken 3–1-re legyőzték Olaszországot, így szombaton a szerb–német párharc győztesével találkoznak a fináléban.

Az első párban Tátrai-Fejes Miklós 17–7-re kikapott Paolo Monnától, majd Major Veronika ugyanilyen arányban megverte Maria Varricchiót. A folytatásban Rédecsi Máté meglepetésre, nagy csatában 16–14-re jobbnak bizonyult Federico Nilo Maldininél, Fábián Sára Ráhel pedig 16–8-ra legyőzte Sara Costantinót, így a magyarok az elődöntőből 3–1-gyel jutottak tovább.

A magyar légpuskacsapat ma (pénteken) 15 órakor az elődöntőben szintén Olaszországgal mérkőzik a Hotel Mercure Budapest Castle Hill szállodában.

Legfrissebb hírek

Sportlövő-vk: Dénes Eszter és Péni István ötödik lett Münchenben

Egyéb egyéni
2026.05.30. 18:35

Európa-bajnok a női csapat standard pisztolyban

Egyéb egyéni
2026.05.11. 19:09

Eb-aranyérmes a női sportpisztolyos trió

Egyéb egyéni
2026.05.10. 14:12

Sportlövő Eb: aranyéremért lőhet a magyar női pisztolyos csapat

Egyéb egyéni
2026.05.10. 12:05

Sportlövő Eb: Péni ezüstérmes, Nagybányai-Nagy bronzérmes 50 méter fekvőben

Egyéb egyéni
2026.05.10. 11:22

Sportlövő Eb: Fábián ötödik, Major hetedik női sportpisztolyban

Egyéb egyéni
2026.05.09. 16:22

Eb-ezüstérmes a magyar női sportpisztolyos csapat

Egyéb egyéni
2026.05.09. 11:41

Major Veronika harmadik, a csapat második az első nap után sportpisztolyban a sportlövő Eb-n

Egyéb egyéni
2026.05.08. 15:24
Ezek is érdekelhetik