Sportlövészet: újabb magyar érmek a wroclawi versenyen

MTI, N. T.MTI, N. T.
2021.03.27. 23:35
Két arany-, egy ezüst- és két bronzérmet szereztek szombaton a magyar sportlövők a lengyelországi Wroclawban zajló nemzetközi versenyen.

A magyar szövetség tájékoztatása szerint a viadal harmadik napján nem rendeztek külön döntőket, az alapverseny sorrendje alapján hirdettek végeredményt: női légpisztolyban Major Veronika 584 körrel lett az első, a második helyezett Sike Renáta 578, a harmadik Jákó Miriam 573 körig jutott.

A női puskások összetett számában Mészáros Eszter 1179 kört lőtt, ezzel a teljesítménnyel meg is nyerte a versenyszámot. A második helyen a lengyel Karolina Kowalczyk végzett 1178, a harmadikon pedig Toma Dorina 1176 körrel.

Legfrissebb hírek

Sportlövő-vk: Dénes Eszter és Péni István ötödik lett Münchenben

Egyéb egyéni
2026.05.30. 18:35

Európa-bajnok a női csapat standard pisztolyban

Egyéb egyéni
2026.05.11. 19:09

Eb-aranyérmes a női sportpisztolyos trió

Egyéb egyéni
2026.05.10. 14:12

Sportlövő Eb: aranyéremért lőhet a magyar női pisztolyos csapat

Egyéb egyéni
2026.05.10. 12:05

Sportlövő Eb: Péni ezüstérmes, Nagybányai-Nagy bronzérmes 50 méter fekvőben

Egyéb egyéni
2026.05.10. 11:22

Sportlövő Eb: Fábián ötödik, Major hetedik női sportpisztolyban

Egyéb egyéni
2026.05.09. 16:22

Eb-ezüstérmes a magyar női sportpisztolyos csapat

Egyéb egyéni
2026.05.09. 11:41

Major Veronika harmadik, a csapat második az első nap után sportpisztolyban a sportlövő Eb-n

Egyéb egyéni
2026.05.08. 15:24
Ezek is érdekelhetik