Vitorlázás: Érdi Mária több nagy nevet megelőzve lett második
A vitorlázó Érdi Mária második lett női Laser Radialban a francia Hyéres-ben megrendezett hagyományos French Olympic Week elnevezésű versenyen – tudatta a Magyar Vitorlás Szövetség szombaton.
A sajtóközlemény beszámolója szerint felnőtt pályafutása egyik legjobb eredményét érte el a 2020-as tokiói olimpiára már korábban kvótát szerző magyar versenyző, aki a szombati éremfutamon ugyan csak a 10. helyen ért célba, ám ezzel is megőrizte a korábbi futamokon szerzett előkelő pozícióját.
Az Érdi által vert – összesen csaknem félszáz fős – mezőnyben végzett a belga világbajnok Emma Plasschaert és a világranglista 4. helyén álló amerikai Page Railey is.
Legfrissebb hírek

Érdi Mária: A célunk, hogy a világ legjobbjai legyünk
Egyéb egyéni
2026.05.28. 14:00

Vitorlázás: Érdi Mária továbbra is az élen az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.20. 17:26

Vitorlázás: Érdi Mária az élre állt az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.19. 18:08

ILCA Eb: Érdi Mária kilencedik az első nap után
Egyéb egyéni
2026.05.18. 19:35

Érdi Mária Eb-éremért megy az Adriára
Egyéb egyéni
2026.04.28. 11:32
Ezek is érdekelhetik



