A Katona Hanna, Wehovszky Vivien, Borsányi Patrícia, Németh Virág, Földi Cintia és Kovács Jázmin összeállítású magyar együttes kéziszercsapat a 12. helyen áll az első nap után a spanyolországi Guadalajarában zajló ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon.
Pénteken öt karikával bemutatott gyakorlatára 16.200 pontot kapott az együttes.
A folytatás szombaton két kötéllel és három labdával következik. A nap végén a felnőtt együttes kéziszercsapat összetett eredményhirdetése mellett kialakul az országok csapatrangsora is, amely a felnőtt együttes kéziszercsapat és a junior egyéni eredmények összesítéséből kerül ki.
A magyar juniorok közül senkinek sem sikerült a legjobb húszban zárnia a pénteki selejtezők során.
Legfrissebb hírek

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56
Ezek is érdekelhetik






