Asztalitenisz: csütörtöktől ismét Molnár János-emlékverseny

MTI MTIMTI MTI
2018.01.31. 11:30
Huszonharmadik alkalommal rendezi meg a BVSC-Zugló asztalitenisz-szakosztálya egykori játékosa, az 1995-ben versenyre utazás közben, 13 évesen tragikus baleset következtében elhunyt Molnár János emlékére kiírt nemzetközi utánpótlástornáját.

A szervezők tájékoztatása alapján a zuglóiak Szőnyi úti csarnokában csütörtöktől vasárnapig sorra kerülő, összesen öt korosztály számára kiírt viadalra 19 ország 233 versenyzője nevezett. A legnagyobb létszámú külföldi küldöttség a szlovákoké, a szerbeké, a németeké és az íreké lesz, míg a japánok az emlékverseny története során először lesznek az indulók között. Különlegességnek számít, hogy Libanon is képviselteti magát. A viadalon létszámkorlátozás nélkül vehet részt a teljes magyar fiúutánpótlás.

A hagyományos, gyertyagyújtásos Mementót szombat este rendezik, a versenyterem elsötétül majd, s a résztvevők Molnár Jánosra emlékeznek. A verseny – mint ahogyan korábban valamennyi alkalommal – közadakozásából valósul meg.

Legfrissebb hírek

Asztalitenisz WTT: András Csaba kikapott a selejtező második fordulójában Ljubljanában

Egyéb egyéni
2026.06.17. 15:10

Fenn az ernyő, nincsen kas – Malonyai Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
2026.06.16. 23:56

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott

Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Asztalitenisz: András Csaba párosban főtáblára jutott Zágrábban

Egyéb egyéni
2026.06.10. 20:51

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is

Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Vízilabda: megértek a bajnoki címre a BVSC serdülői

Utánpótlássport
2026.05.28. 10:49

Kóczián Éva 90 éves lett

Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45

Asztalitenisz: a férfiaknál a PTE PEAC, a nőknél a Budaörsi SC szerezte meg a bajnoki címet

Egyéb egyéni
2026.05.24. 19:35
Ezek is érdekelhetik