Tíz év után újra mesterfokú bajnokságot rendeznek ritmikus gimnasztikában, a hétvégi, kétnapos eseménynek az Angyalföldi Láng Sportcsarnok ad otthont.
A szövetség tájékoztatása alapján hat felnőtt és nyolc junior korosztályú versenyző vesz részt a viadalon, amely egyben második felnőtt- és juniorválogató a jövő évi válogatott keretbe kerülésre.
Szombaton – egészen másnap délutánig – a szabadidősporté lesz a főszerep. A mesterfokú bajnokság vasárnap 16 órakor kezdődik, előbb karika- és labda-, majd szalag- és buzogánygyakorlatokra kerül sor.
Legfrissebb hírek

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56
Ezek is érdekelhetik






