Vívás: újabb magyar bronz a férfi kardozók vk-ján
Az egyéniben nyert két bronzérem után a magyar csapat is harmadik lett a férfi kardozók madridi világkupaversenyén.
A Szilágyi Áron, Gémesi Csanád, Szatmári András, Decsi Tamás összeállítású válogatott a kazahokat nagyon simán, 45:19-re megverte, majd a negyeddöntőben az irániakon 45:35-tel lépett túl, az elődöntőben viszont 45:38-ra kikapott az oroszoktól – a viadal honlapja szerint.
Az együttes utolsó összecsapásán – a bronzéremért – szoros ütközetben 45:43-ra nyert a románok ellen.
A szombaton véget ért egyéni versenyben a kétszeres olimpiai bajnok Szilágyi, illetve Szatmári lett harmadik.
Legfrissebb hírek

Nemcsik Zsolt: Volt tartása a csapatnak
Egyéb egyéni
2026.06.21. 12:15

Aranyérmes a férfi kardcsapat az Európa-bajnokságon!
Egyéb egyéni
2026.06.20. 21:42

Vívó Eb: négy között a férfi kardcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.20. 14:02

Szatmári András bronzérmes a vívó Eb-n
Egyéb egyéni
2026.06.17. 20:49

Vívó Eb: Szatmári András már érmes Antonyban
Egyéb egyéni
2026.06.17. 19:24

Szatmári András az Eb előtt: Képesek vagyunk nyerni!
Egyéb egyéni
2026.06.13. 08:13
Ezek is érdekelhetik


