Koronglövő Eb: csapatban magyar bronzérem dupla trapban

MTI MTIMTI MTI
2016.07.11. 17:45
A magyarok csapatban bronzérmet szereztek férfi dupla trapban a Lonatóban zajló koronglövő Európa-bajnokságon.

A viadal honlapja szerint a 150 korongos alapversenyben Gerebics Roland 137 koronggal a hatodik helyen zárt, ezzel bejutott a döntőbe, ahol nem tudott előrelépni.

Bognár Richárd 133 koronggal a 11., Palkovics András 118 koronggal pedig a 21. lett.

A számot a britek nyerték 413 koronggal, a második helyen az olaszok végeztek 408-cal, a harmadik magyarok 388-at lőttek.

 

Legfrissebb hírek

Sportlövő-vk: Dénes Eszter és Péni István ötödik lett Münchenben

Egyéb egyéni
2026.05.30. 18:35

Európa-bajnok a női csapat standard pisztolyban

Egyéb egyéni
2026.05.11. 19:09

Eb-aranyérmes a női sportpisztolyos trió

Egyéb egyéni
2026.05.10. 14:12

Sportlövő Eb: aranyéremért lőhet a magyar női pisztolyos csapat

Egyéb egyéni
2026.05.10. 12:05

Sportlövő Eb: Péni ezüstérmes, Nagybányai-Nagy bronzérmes 50 méter fekvőben

Egyéb egyéni
2026.05.10. 11:22

Sportlövő Eb: Fábián ötödik, Major hetedik női sportpisztolyban

Egyéb egyéni
2026.05.09. 16:22

Eb-ezüstérmes a magyar női sportpisztolyos csapat

Egyéb egyéni
2026.05.09. 11:41

Major Veronika harmadik, a csapat második az első nap után sportpisztolyban a sportlövő Eb-n

Egyéb egyéni
2026.05.08. 15:24
Ezek is érdekelhetik