Birkózás: magyar ezüst- és bronzérem a kadet Eb-n
Bognár Erika ezüst-, Szekér Szimonetta bronzérmet nyert az 52 kilogrammosok súlycsoportjában a birkózók stockholmi kadet Európa-bajnokságán.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint Bognár egy másodperccel a vége előtt veszítette el a döntőt orosz ellenfelével szemben.
A női válogatott a 26 ország 198 birkózóját felvonultató mezőnyben egy első, két második, egy harmadik és két ötödik helyezéssel negyedik lett a pontversenyben.
A pénteken zárult női versenyt megelőzően, a fiúk szabadfogású küzdelmeiben Budai-Kovács Marcell bronzérmes lett a 46 kilósok között.
A hétvégén a kötöttfogásúak mérkőzéseit rendezik a svéd fővárosban.
Legfrissebb hírek

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai
Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!
Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Birkózás: lemondott Németh Szilárd, az MBSZ elnöke
Birkózás
2026.05.29. 11:38

Ligeti Richárd: Hiszek abban, hogy a munkám eredményes lehet
Birkózás
2026.05.16. 10:11

Feloldották az orosz és fehérorosz birkózók korlátozásait
Birkózás
2026.05.15. 13:58
Ezek is érdekelhetik



