Sportkrém: Mohamed Aida nemet mondott a különös kérésre

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.08.13. 21:55
A Nemzeti Sport pénteki mellékletéből ajánljuk.

Mohamed Aida több mint két évtizede csúcson van a vívásban, holott két gyermeke születése miatt éveket kellett kihagynia. Gyermekeinek már mindent meg tud adni, de neki nem volt könnyű ifjúkora, és később is érte váratlan kellemetlenség.

„Édesapám szír származású és Szíriában él. Gyerekkoromban néhány alkalommal láttam. Felnőtt fejjel beszéltem vele egyszer-kétszer telefonon, de ebben ki is merül a kapcsolatunk. Régen előfordult, hogy utaltak a felnőttek a kreol bőrömre, de a gyerekek mindig érdeklődéssel fogadtak. A pályafutásom elején pedig, amikor első felnőtt sikeremet értem el, egy komoly anyagi lehetőségtől is elestem. Egy neves kozmetikai cég komoly támogatási szerződést kínált, egyetlen kikötésük volt: változtassam meg a nevemet. Kicsit gondolkodtam, aztán úgy döntöttem, ha ezt a nevet kaptam, nem dobom el. Így nem jött össze a szerződés.”

Ha kíváncsi arra, Mohamed Aida számára miért emlékezetesek a régi disznótorok, kit tart évtizedek óta a pótapjának, és hogyan tesztelgeti saját készítésű szappanjait, lapozzon bele a Sportkrém pénteki számába!

ÉS MÉG

– Tíz éve minden télen éjszakázik Gyömbér Gábor

– Harmincmilliós csodaautóról álmodik Forró Gyula

Sinkovics Gábor: a nagy októberi futballforradalom

Legfrissebb hírek

Exkluzív Stopira-interjú a spanyolok elleni bravúr után; Németh Nándor várja Milákot a váltókba

E-újság
2026.06.16. 23:58

Laros Duarte a spanyolok ellen készül; Hamilton első Ferrari-sikere

E-újság
2026.06.15. 00:58

Leonardo: Minden brazil vágyik az újabb világbajnoki címre; Zalánki Gergő: Extra teljesítményre lesz szükségünk a Ferencváros ellen

E-újság
2026.06.13. 00:05

Varga Barnabás duplájával győzelem Finnország ellen; Per Johansson: Olyan magas szintre jutottunk, amit korábban el sem képzeltem

E-újság
2026.06.05. 23:58

Lenny Joseph Fradi-cipőben játszik a vb-n; Veszprém: 30!

E-újság
2026.06.02. 23:45

A döntők királyának, Luis Enriquének a határ a csillagos ég; Így is félig teli a pohár az Arsenalnál

E-újság
2026.05.31. 23:19

Paul Shaw: Ez minden idők legerősebb Arsenal-kerete; Feczkó Tamás: Elköszönni sem tudtam

E-újság
2026.05.27. 23:07

Osztályzataink alapján az idény legjobbja: Szappanos Péter; Warren Zaire-Emery: Motiváltan futballozunk Budapesten!

E-újság
2026.05.22. 23:55
Ezek is érdekelhetik