Romano Mario Imre nyerte a férfi traplövők országos bajnokságát vasárnap Balatonfűzfőn.
Az ezüstérmet Hegyi Norbert szerezte meg, miután a finálé aranymeccsén szétlövésben kikapott riválisától.
A harmadik hely Palkovics Andrásé lett, aki a bronzmeccsen Szollár Andrást győzte le.
A harmadik hely Palkovics Andrásé lett, aki a bronzmeccsen Szollár Andrást győzte le.
Legfrissebb hírek

Európa-bajnok a női csapat standard pisztolyban
Egyéb egyéni
2026.05.11. 19:09

Eb-aranyérmes a női sportpisztolyos trió
Egyéb egyéni
2026.05.10. 14:12

Eb-ezüstérmes a magyar női sportpisztolyos csapat
Egyéb egyéni
2026.05.09. 11:41
Ezek is érdekelhetik




