Sportlövészet: Romano Mario Imre nyerte a trap ob-t

2015.06.28. 21:34
Romano Mario Imre nyerte a férfi traplövők országos bajnokságát vasárnap Balatonfűzfőn.

Az ezüstérmet Hegyi Norbert szerezte meg, miután a finálé aranymeccsén szétlövésben kikapott riválisától.

A harmadik hely Palkovics Andrásé lett, aki a bronzmeccsen Szollár Andrást győzte le.


A harmadik hely Palkovics Andrásé lett, aki a bronzmeccsen Szollár Andrást győzte le.

Legfrissebb hírek

Sportlövő-vk: Dénes Eszter és Péni István ötödik lett Münchenben

Egyéb egyéni
2026.05.30. 18:35

Európa-bajnok a női csapat standard pisztolyban

Egyéb egyéni
2026.05.11. 19:09

Eb-aranyérmes a női sportpisztolyos trió

Egyéb egyéni
2026.05.10. 14:12

Sportlövő Eb: aranyéremért lőhet a magyar női pisztolyos csapat

Egyéb egyéni
2026.05.10. 12:05

Sportlövő Eb: Péni ezüstérmes, Nagybányai-Nagy bronzérmes 50 méter fekvőben

Egyéb egyéni
2026.05.10. 11:22

Sportlövő Eb: Fábián ötödik, Major hetedik női sportpisztolyban

Egyéb egyéni
2026.05.09. 16:22

Eb-ezüstérmes a magyar női sportpisztolyos csapat

Egyéb egyéni
2026.05.09. 11:41

Major Veronika harmadik, a csapat második az első nap után sportpisztolyban a sportlövő Eb-n

Egyéb egyéni
2026.05.08. 15:24
Ezek is érdekelhetik