NS: Rába-segítség az ETO-nak?; Rózsa Király érkezéséről - csütörtök

2015.04.01. 23:10
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.

• „Ez a hajó süllyed, és mindig több és több lyuk lesz rajta", avagy az NS végigvette a Győr labdarúgócsapatával kapcsolatos legfontosabb kérdéseket. Befejezheti a bajnokságot az ETO? Ki fizeti az alkalmazottakat és miből? Ki a főnök, aki dönt a napi ügyekben? Ki nyújtja be a licenckérelmet a következő szezonra és mikor? Válaszok – Szabados Gábor sportközgazdász segítségével – a csütörtöki NS-ben!
• „Ez a hajó süllyed, és mindig több és több lyuk lesz rajta", avagy az NS végigvette a Győr labdarúgócsapatával kapcsolatos legfontosabb kérdéseket. Befejezheti a bajnokságot az ETO? Ki fizeti az alkalmazottakat és miből? Ki a főnök, aki dönt a napi ügyekben? Ki nyújtja be a licenckérelmet a következő szezonra és mikor? Válaszok – Szabados Gábor sportközgazdász segítségével – a csütörtöki NS-ben!

• Borkai Zsoltnak van B-terve az ETO megmentésére, avagy jöhet a Rába! – Voleszák Gábor információkkal teli interjúja

És még:

• Pintér „Bazil" Tibor emlékére – Buzgó József publicisztikája

• Tóth Anitának Abu-Dzabiban adott interjút Adam Malysz, aki a síugrósáncok után a sivatagot is meghódítaná

• Persze nem kell kompótot bontani, ha a magyar labdarúgásban valami úgy működik, ahogyan az a profinak nevezett futballban elvárható – Thury Gábor jegyzete a labdarúgó NB II-ről, Borbola Bence cikke az élre álló Békéscsabáról

• Örül-e Rózsa Dániel, hogy Király Gábor a nyáron visszatér Szombathelyre? Voleszák Gábor beszélgetése

• Világsztárokkal ünnepelhette a Montpellier születésnapját Zombori Sándor és Kiss László – a két korábbi Vasas-játékos Sinkovics Gábornak tartott élménybeszámolót

• Babják Bence barangolt egyet a „szellemkastélyban", vagyis a bontás előtt álló MTK-stadionban

Legfrissebb hírek

Leonardo Cuéllar örül, hogy Fekete Árpád és Marik György a gulyást a tacóra cserélte; Lenny Joseph: Kit érdekel a jegyzőkönyv, ez az én gólom volt Marokkó ellen!

E-újság
11 órája

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat; Fernando Fernández: A spanyoloknak a stílusuk a legveszélyesebb fegyverük

E-újság
Tegnap, 0:11

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
2026.06.24. 23:55

Chema Rodríguez levonta a tanulságokat kapitánysága végén; Mexikóban már háromezer éve is labdával játszottak

E-újság
2026.06.23. 23:50

Messi és Messi!!!; Kenéz György: 70

E-újság
2026.06.23. 00:20

Lionel Messi: Amíg jól érzem magam, ott leszek a pályán; Kopasz Bálint: Ez a királyok viadala, a bajnok viselkedjen férfiként!

E-újság
2026.06.21. 23:59

Lamine Yamal még nem áll készen egy teljes mérkőzésre; Siklósi Gergely: Árnyékai vagyunk önmagunknak

E-újság
2026.06.20. 23:14

Így élte meg Mexikóváros a válogatott Dél-Korea elleni győzelmét; Ausztriában kell megismernie a győri futballistákat Efraín Juáreznek

E-újság
2026.06.19. 23:51
Ezek is érdekelhetik