Teke-vb: győzelemmel hangolt a női válogatott

MTI MTIMTI MTI
2013.05.05. 18:11
null
Képünk illusztráció
Győzelemmel hangolt a pénteken kezdődő zalaegerszegi csapat-világbajnokságra női tekeválogatottunk.

 

 

A nem olimpiai sportágak sajtószolgálatának vasárnapi tájékoztatása szerint a magyar csapat az utolsó felkészülési meccsén 5–3-ra megverte a szerbeket Szegeden. A május 10-től 25-ig tartó vb fővédnöke Áder János köztársasági elnök lesz.

A férfiaknál eldőlt a bajnoki aranyérem sorsa: a döntő második meccsét – akárcsak Szegeden – hazai pályán 5–3-ra nyerte a Zalaegerszeg. A bronzérem a Répcelaké lett, miután a harmadik helyért megrendezett párharcban felülmúlta a Ferencvárost.

Legfrissebb hírek

Két újabb magyar érem a teke-vb-n

Egyéb egyéni
2026.06.04. 09:21

Teke-vb: világcsúccsal világbajnok a magyar páros

Egyéb egyéni
2026.06.01. 16:36

Kijelölték az egyéni teke-vb-re utazó tizenkét fős magyar keretet

Egyéb egyéni
2026.05.22. 09:59

A Zalaegerszeg és a Rákoshegyi VSE nyerte a tekebajnokságot

Egyéb egyéni
2026.04.17. 10:40

Négy érmet szereztek a magyar tekések a nemzetközi porondon

Egyéb egyéni
2025.10.19. 17:10

Szerb és horvát arany a teke-vb-n

Egyéb egyéni
2025.06.08. 22:52

A magyar férfiválogatott is bronzérmet nyert a teke-vb-n

Egyéb egyéni
2025.06.06. 22:22

Teke-vb: bronzérmes a magyar női válogatott Székesfehérváron

Egyéb egyéni
2025.06.06. 16:20
Ezek is érdekelhetik