Teke-vb: győzelemmel hangolt a női válogatott

Képünk illusztráció
Győzelemmel hangolt a pénteken kezdődő zalaegerszegi csapat-világbajnokságra női tekeválogatottunk.
A nem olimpiai sportágak sajtószolgálatának vasárnapi tájékoztatása szerint a magyar csapat az utolsó felkészülési meccsén 5–3-ra megverte a szerbeket Szegeden. A május 10-től 25-ig tartó vb fővédnöke Áder János köztársasági elnök lesz.
A férfiaknál eldőlt a bajnoki aranyérem sorsa: a döntő második meccsét – akárcsak Szegeden – hazai pályán 5–3-ra nyerte a Zalaegerszeg. A bronzérem a Répcelaké lett, miután a harmadik helyért megrendezett párharcban felülmúlta a Ferencvárost.
Legfrissebb hírek

Két újabb magyar érem a teke-vb-n
Egyéb egyéni
2026.06.04. 09:21

Teke-vb: világcsúccsal világbajnok a magyar páros
Egyéb egyéni
2026.06.01. 16:36

Szerb és horvát arany a teke-vb-n
Egyéb egyéni
2025.06.08. 22:52

A magyar férfiválogatott is bronzérmet nyert a teke-vb-n
Egyéb egyéni
2025.06.06. 22:22
Ezek is érdekelhetik




