NS: Borkai az NS-ben; Balunak elég; Csukics kiakadt - kedd

2013.04.23. 00:24
A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk:

A Magyar Olimpiai Bizottság Médiabizottsága és a Nemzeti Sport szervezésében Borkai Zsolt, a MOB elnöke meglátogatta szerkesztőségünket, és készséggel válaszolt az nso.hu-n az olvasók által feltett kérdésekre, majd interjút adott lapunknak. Szóba került Douchev-Janics Natasa, a birkózás, Győr mint fellegvár és cirka 15-20 milliárd forint is. De vajon téma-e már Rio?
A Magyar Olimpiai Bizottság Médiabizottsága és a Nemzeti Sport szervezésében Borkai Zsolt, a MOB elnöke meglátogatta szerkesztőségünket, és készséggel válaszolt az nso.hu-n az olvasók által feltett kérdésekre, majd interjút adott lapunknak. Szóba került Douchev-Janics Natasa, a birkózás, Győr mint fellegvár és cirka 15-20 milliárd forint is. De vajon téma-e már Rio?

„Gyönyörű futballt játszó együttes, mindamellett különleges egyéni képességekkel bíró futballistái vannak." A félreértések elkerülése végett, mindezt nem egy müncheni, hanem egy barcelonai labdarúgó, nevezetesen Sergio Busquets fogalmazta meg a ma esti riválisáról. Hiába, ilyen szintre tornázta fel magát az elképesztő formát futó német fél, ami vitathatatlanul azt sugallja: a Bayern–Barca BL-elődöntőnek csúcsfutballal kell szolgálnia. Vajon így lesz?

Vannak, akik már temetik őket. Akadnak, akik már legyintenek az MTK-ra, mondván, kész, kipukkadt az őszi meglepetéscsapat. Két meglepő vereség a Haladástól és a Siófoktól az elmúlt két fordulóban, s máris jönnek a negatív hangok a kék-fehérekről. Pedig messze még a vége, a hullámvölgy után jöhet a feltámadás, akárcsak ősszel. Jön?

Gosztonyi András eltört lábát csavarokkal rögzítették, a támadó hétfő délután átesett az operáción. A sérülést okozó Vladan Csukicsot nagyon megviselték a történtek, a diósgyőriek csapatorvosa, Forgács Alfréd viszont továbbra is állítja: szándékos volt a belépő. A ferencvárosi ezt kikéri magának!

A csoda határán állt az MKB Veszprém a THW Kiel elleni BL-negyeddöntő első, németországi mérkőzésén, amelyen a 11 gólig jutó Nagy László vezérletével a végjátékig uralta a találkozót, közel állt a bravúrhoz, végül 32–31-re kikapott. Az egygólos vereség is jó kiindulópont, a csapatkapitány Nagy László mégis óvatosságra int – nincs lefutva a négyes döntőbe jutás!

A Sopron női kosárlabda-csapata verhetetlen idehaza. A bajnoki döntőben a címvédő Győr tapasztalta meg erejét. Hogyan lett bajnok Székely Norbert csapata?

Fogynak az embereink – hátulról: Szélig Viktor után a hátvédtárs Horváth András is visszavonul a jégkorong-válogatottságtól. A 37 éves „Balu" amondó, most dolgozott élete legjobb edzőjével, viszont ő maga nem jelent már perspektívát. De miért nem?

Ha kedd, akkor Köztér! Férfi kollégáink örömére felkeresték szerkesztőségünket A címlaplány című, a Viasat3-on futó műsor fölöttébb sportos szereplői, megannyi pikáns részletet fedünk fel róluk... A térdműtéttől a rúdtáncon át az edzőségig, avagy mire jó a speedfitness?

Legfrissebb hírek

A Vinícius Júnior-incidens miatt részleges szektorbezárással büntették a Benficát

Bajnokok Ligája
12 órája

Mind a négy meccset meg kell nyernünk; Papp László: 100

E-újság
2026.03.24. 23:15

Kovács Bendegúz: A magyar válogatottba kerülés a célom; Szűcs Szabina egyre magasabbra jut a világeseményeken

E-újság
2026.03.23. 23:15

Most a Fradi botlott; Slot reméli, Rossi tekintettel lesz a Liverpoolra

E-újság
2026.03.22. 23:50

Tóth Alex: Érzem, hogy egyre jobb leszek; Takács-Kiss Virág: Öröm volt nézni, ahogyan együtt játszottunk

E-újság
2026.03.20. 23:28

Szoboszlai Dominik előtt Steven Gerrard is kalapot emel; Molnár Attila: A legmagasabbra tettük a lécet, aranyérmet szeretnék!

E-újság
2026.03.19. 23:44

Történelem, mindhárom magyar kezd a Liverpool–Galatasaray BL-visszavágón

Bajnokok Ligája
2026.03.18. 19:56

Lapaj fent játszik tovább – Tóth Anita emlékezik Dávid Sándorra

Egyéb egyéni
2026.03.18. 11:17
Ezek is érdekelhetik