Sportlövészet: kiváló eredmények a skeetlövő ob-n

MTI MTIMTI MTI
2012.08.27. 11:09
Nagyszerű eredményeket hozott a skeetlövők hétvégén rendezett országos bajnoksága Szombathelyen, ahol a férfiaknál Bokor Bálint 144 korongos teljesítménnyel szerezte meg az aranyérmet.

A magyar szövetség tájékoztatása szerint Bokor a 125 lövéses alapversenyt 119 találattal zárta, a fináléban pedig nem hibázott, 25 korongot ért el.

A Szombathelyi KSE koronglövője óriási csatát vívott klubtársával, Somogyi Árpáddal, aki szintén remekül célzott, az alapot 118 koronggal, a döntőt pedig 24 találattal zárta, így csupán két korong különbséggel szorult a második helyre.

A vasárnapi kellemetlen, szeles-esős időben a nők 75 lövéses számában Pongrátz Bianka 67 korongos teljesítménnyel lett bajnok.

Legfrissebb hírek

Sportlövő-vk: Dénes Eszter és Péni István ötödik lett Münchenben

Egyéb egyéni
2026.05.30. 18:35

Európa-bajnok a női csapat standard pisztolyban

Egyéb egyéni
2026.05.11. 19:09

Eb-aranyérmes a női sportpisztolyos trió

Egyéb egyéni
2026.05.10. 14:12

Sportlövő Eb: aranyéremért lőhet a magyar női pisztolyos csapat

Egyéb egyéni
2026.05.10. 12:05

Sportlövő Eb: Péni ezüstérmes, Nagybányai-Nagy bronzérmes 50 méter fekvőben

Egyéb egyéni
2026.05.10. 11:22

Sportlövő Eb: Fábián ötödik, Major hetedik női sportpisztolyban

Egyéb egyéni
2026.05.09. 16:22

Eb-ezüstérmes a magyar női sportpisztolyos csapat

Egyéb egyéni
2026.05.09. 11:41

Major Veronika harmadik, a csapat második az első nap után sportpisztolyban a sportlövő Eb-n

Egyéb egyéni
2026.05.08. 15:24
Ezek is érdekelhetik