Röplabda: az MRSZ áprilisig felfüggesztette a magyar bajnokságot
A Magyar Röplabdaszövetség (MRSZ) minden hazai sportági eseményt felfüggesztett április 3-ig, írja a hunvolley.hu.
A koronavírus megjelenésének és terjedésének megelőzése érdekében az MRSZ minden felnőtt- és utánpótlás-bajnokit vagy egyéb, szövetség által szervezett mérkőzést és a versenysorozatok további fordulóit 2020. április 3-ig felfüggesztette.
Az MRSZ hivatalos honlapján olvasható, hogy év hátralévő eseményeiről a mai napon nem tud felelős döntést hozni a szövetség, a további rendezvények megtartásáról vagy törléséről a későbbi kormányzati döntések alapján fognak határozni.
Legfrissebb hírek

Röplabda: Szabó Vilmos az olasz élvonalba igazolt
Röplabda
2026.06.21. 15:55

Férfi röpi: Toronyai Miklós lett a Pénzügyőr SE vezetőedzője
Röplabda
2026.06.10. 19:45
Ezek is érdekelhetik






