Jorge Martín gyógyul, ott lesz a MotoGP idénynyitóján

Jorge Martín gyógyulgat, készül az idénynyitóra (Fotó: AFP)
Jól halad Jorge Martín felépülése, így a MotoGP nemrég tesztbalesetet szenvedett címvédője elindul a két hét múlva esedékes thaiföldi idénynyitón.
A Ducati privát csapatától az Aprilia gyári alakulatához szerződő Martín egy hete otthon gyógyul a sepangi teszten történt csúnya balesetét követően, nem vett részt a csapatok múlt vasárnapi bemutatóján sem Bangkokban, hanem videón jelentkezett be.
A jobb kezében és a bal lábában is csonttörést szenvedett, előbbit meg is kellett műteni. Hamarosan elkezdheti az edzéseket, és repülőre ülhet, hogy elutazzon Thaiföldre.
„Ott lesz az idénynyitón, ez nem kérdés. Az igen, mennyire tud megfelelő edzésmunkát végezni, hogy kellőképpen felkészüljön. Mindent az orvosok döntenek el” – idézi az Autosport Martín közeli ismerősét, aki a neve elhallgatását kérte.
Legfrissebb hírek

Csapatot vált a kétszeres MotoGP-bajnok
Egyéb autó-motor
2026.06.25. 11:26

MotoGP: Marc Márquez nyert Brnóban is
Egyéb autó-motor
2026.06.21. 15:31
Ezek is érdekelhetik






