Videó: „Ne passzolj neki!” – Benzema kiakadt a csapattárs miatt

T. D.T. D.
2020.10.28. 11:56
Benzema adott néhány tanácsot Mendynek a szünetben (Fotó: AFP)
A jelek szerint nem volt túlságosan megelégedve csapattársa, Vinícius Júnior játékával Karim Benzema a Real Madrid Borussia Mönchengladbach elleni mérkőzésén (2–2). A véleményét meg is osztotta Ferland Mendyvel, arról azonban elfeledkezett, hogy a madridiak játékosaként szinte minden lépését kamerák és mikrofonok követik, így nem meglepő módon le is bukott a francia.

Benzema a szünetben, 1–0-s hátránynál adott néhány tanácsot honfitársának Viníciusszal kapcsolatosan, ám pechjére a francia Téléfoot ezt kiszúrta.

„Tesó, ne passzolj neki! Anyám életére mondom, ellenünk játszik!”

Viníciust a 70. percben lecserélte Zinédine Zidane, Eden Hazard érkezett a helyére. A Real Madrid végül – Benzema góljának is köszönhetően – kiharcolta a döntetlent. A meccsről bővebben ITT!