Man. City: trükkös füttykoncert, ezt nem lehet büntetni – képek

A Manchester City drukkerek csendes füttykoncertje (Fotó: whoateallthepies.tv)
A Manchester City labdarúgócsapatánál továbbra sem kedvelik az Európai Labdarúgó-szövetséget (UEFA). A manchesteriek rendszeresen kifütyülik a Bajnokok Ligája-himnuszt, ám mivel nem akarják, hogy csapatukat megbüntessék emiatt, kitalálták, hogy fejezhetik ki nemtetszésüket büntetlenül.

Legfrissebb hírek

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel
Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02
Ezek is érdekelhetik







