BL: Az Arsenal a legnehezebb ellenfél, amit kaphattunk - Müller

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.02.04. 20:31
A Bayern München játékosa, Thomas Müller szerint a lehető legnehezebb ellenfelet kapták a Bajnokok Ligájában.

„Az ágyúsok nagyon szép futballt játszanak, ők a legnehezebb ellenfél, amelyet kaphattunk. Nagyon oda kell figyelnünk, és magas szinten kell játszanunk a Premier Leage élcsapata ellen. Persze az utóbbi években több sikerünk volt a hazai és nemzetközi szinten is, mint az Arsenalnak, ezért mi valamennyivel esélyesebbek vagyunk a továbbjutásra. Mi vagyunk a címvédők és még fejlődtünk is azóta" – mondta Müller.

Mint ismert, a két csapat február 19-én találkozik egymással a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén Londonban. A visszavágót március 11-én rendezik Münchenben.

Legfrissebb hírek

Az Arsenal végleg megszerezte az ecuadori kulcsembert

Angol labdarúgás
12 órája

Messinek annak idején 13 perc elég volt az első vb-gólhoz – vb-videók

Minden más foci
2026.06.16. 15:03

Gyakorlatilag eldőlt: marokkói vb-résztvevővel erősít a Bayern München

Foci vb 2026
2026.06.15. 12:05

„Felesleges ajánlatot tenniük” – a Bayern elnöke üzent a Real Madridnak Olise miatt

Német labdarúgás
2026.06.09. 11:05

Máris sorsoltak: a Bayern München a harmadosztály bajnokával kezd a Német Kupában

Német labdarúgás
2026.06.06. 19:32

Szabó Vilmos: Nem számítottunk ekkora sikerre a BL-döntő kapcsán

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 12:04

Budapesti BL-döntő: rekordot döntött a magyar légiközlekedés

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:26

A PSG-t öt, az Arsenalt három játékos képviseli a BL-idény álomcsapatában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 18:34
Ezek is érdekelhetik