Játékvezetés: osztrák bíró a Győr, román a DVSC meccsén
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) kijelölte a Bajnokok Ligája második selejtezőkörének játékvezetőit, valamint bírókat delegált az Európa-liga azon meccseire, amelyek párosítása már eldőlt.
Ezek alapján már biztos, hogy a Győr Maccabi Tel-Aviv elleni meccsén Markus Hameter fújja a sípot. A 33 éves bankár 2009 óta vezet hazája élvonalában, 2012-ben lett FIFA-kerettag. Ez lesz a második nemzetközi kupameccse, az előző szezonban egy Pjunik–Zeta meccsen működött közre. A Debrecen norvégiai meccsén a román Ionut Marius Avram fújja a sípot. A bukaresti játékvezető 2006 óta vezet az élvonalban, 2010 óta pedig a nemzetközi porondon.Avram egyébként vezetett már egy magyar–norvég párharcot, két évvel ezelőtt, amikor a Ferencváros 2–1-re megverte az Aalesundot az Európa-ligában.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben
Foci vb 2026
2026.06.25. 07:33

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n
Minden más foci
2026.06.23. 21:52
Ezek is érdekelhetik




