MU: kétszeres büntetést kaphat Mourinho, ha tagadja a vádat

2016.10.31. 19:03
A Manchester United menedzsere, José Mourinho egymeccses eltiltásra számíthat a Guardian szerint, amennyiben elismeri vétkességét, amiért a lelátóra küldte fel a játékvezető a Burnley elleni angol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. Ha nem, akkor több lesz belőle…

Mourinhónak azért kellett felmennie a lelátóra a Burnley elleni szombati bajnokin (0–0), mert nem tetszett neki, hogy Mark Clattenburg játékvezető nem ítélt büntetőt, amikor Matteo Darmian a földre került a Burnley tizenhatosán belül nem sokkal az első félidő vége előtt. Ezt nem túl szép stílusban meg is mondta Clattenburgnek a szünetben.

Amennyiben Mourinhót bűnösnek találják, a portugál mester egymeccses eltiltásra számíthat, feltéve, hogy beismeri a bűnösségét. Ha nem, akkor két találkozóról is távol marad.

Mourinho esetéről várhatóan még ma (hétfőn este) döntés születik.