MU: csak a labda zavarta – videó készült Rashford borzalmas teljesítményéről

D. Á.D. Á.
2022.01.11. 11:39
Rashford az utóbbi időszakban nagyon gyengén teljesít a Manchester Unitedben (Fotó: Twitter)
Mint ismert, a Manchester United Scott McTominay korai góljával 1–0-ra nyert az Aston Villa ellen, kiszenvedve a továbbjutást a labdarúgó FA-kupa legjobb 32 csapata közé.

A Manchester United Scott McTominay 8. percben szerzett góljával továbbjutott az Aston Villa ellen, de a szurkolók korántsem voltak elégedettek csapatuk teljesítményével. Danny Ings és Ollie Watkins is betalált a második félidő elején, ám a VAR mindkét esetben megmentette Ralf Rangnick együttesét.

Bár a teljes megszégyenülést megúszták a „vörös ördögök” játékosai, a drukkerek kritikáját már nem. A rajongók különösen Marcus Rashfordra akadtak ki, aki borzalmas teljesítményt nyújtott az egész meccsen – az angol szélső a 86. percig a pályán volt, lecserélésekor a szurkolók még ünnepeltek is.

Az elmúlt időszakban semmi sem akar összejönni Rashfordnak, a legutóbbi 15 meccsén mindössze háromszor volt eredményes. Természetesen az internet népének sem kellett sok idő, a meccs után pár órával már el is készült az összeállítás, mennyire gyenge is volt az angol támadó az Aston Villa ellen.

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT

Manchester United–Aston Villa 1–0
(McTominay 8.)

VASÁRNAPI EREDMÉNYEK
Liverpool FC–Shrewsbury Town (III.) 4–1
(K. Gordon 34., Fabinho 44., 90+3. – az elsőt 11-esből, Firmino 78., ill. Udoh 27.)
Tottenham Hotspur–Morecambe (III.) 3–1 (Winks 74., Lucas Moura 86., Kane 88., ill. A. O'Connor 33.)
West Ham United–Leeds United 2–0 (Lanzini 34., Bowen 90+3.)
Wolverhampton Wanderers–Sheffield United (II.) 3–0 (Podence 14., 80., N. Semedo 72.)
Charlton Athletic (III.)–Norwich City 0–1 (Rashica 80.)
Luton Town (II.)–Harrogate Town (IV.) 4–0
Stoke City (II.)–Leyton Orient (IV.) 2–0
Cardiff City (II.)–Preston North End (II.) 2–1 – hosszabbítás után
Nottingham Forest (II.)–Arsenal 1–0 (Grabban 83.)