Barcelona: a kiszemelt már ki is került a Chelsea keretéből

BACSKAI JÁNOSBACSKAI JÁNOS
Vágólapra másolva!
2022.08.12. 17:00
A Chelsea menedzsere megerősítette, hogy azért nem edzett pénteken a csapattal Marcos Alonso, és azért nem került be a meccskeretbe, mert valószínűleg az FC Barcelonához igazol.

Régóta írnak már arról az angol és a spanyol lapok, hogy a Barcelonához szeretne távozni a Chelsea-től a 31 éves spanyol bal oldali mindenes, a kilencszeres válogatott Marcos Alonso.

A labdarúgót az angolok hat éve 23 millió euróért vették a Fiorentinától, a szerződése jövőre lejár, és váltani szeretne – miután a Barcelona anyagi ügyei rendeződni látszanak, Alonso engedélyt kapott a Chelsea menedzserétől, Thomas Tucheltől, hogy ne vegyen részt a pénteki edzésen, és a szakember nem számol a játékossal a hétvégi, Tottenham elleni rangadón sem.

Az igazolás különleges mellékízét az adja, hogy Alonso a Real Madrid nevelése, édesapja, id. Marcos Alonso játszott a Barcában (és az Atlético Madridban, utóbbit edzette is), az ő édesapja pedig a Real Madrid egykori középső és jobb oldali védője, az ötszörös BEK-győztes Marquitos!

Legfrissebb hírek

Ferran Torres triplázott, a Barca gálázott a későn ébredő Betis ellen

Spanyol labdarúgás
2025.12.06. 20:39

Pécsi egyetemi együttműködés a Barcelonával

Egyéb csapat
2025.12.05. 17:39

Hansi Flick szerint a Barcelona új szintre emelkedett az Atlético Madrid ellen

Spanyol labdarúgás
2025.12.03. 07:45

A Barcelona hátrányból felállva, három gólt szerezve győzte le az Atléticót

Spanyol labdarúgás
2025.12.02. 23:04

Lamine Yamal életfilozófiája: Csak élvezni az életet és a futballt

Spanyol labdarúgás
2025.12.01. 17:02

Yamal és Olmo remekelt, a Barcelona otthon tartotta a három pontot az Alavés ellen

Spanyol labdarúgás
2025.11.29. 18:19

Fontos meccsekről marad le sérülés miatt az FC Barcelona támadója

Spanyol labdarúgás
2025.11.27. 16:10

„Néha reggel nem volt kedve edzeni” – Ronaldinhóról beszélt a korábbi MTK-edző

Spanyol labdarúgás
2025.11.26. 18:32
Ezek is érdekelhetik