Angol Ligakupa: Szoboszlai örülhetett Kerkezék ellen
A labdarúgó angol Ligakupa nyolcaddöntőjében Szoboszlai Dominik csapata, a Liverpool 2–1-re legyőzte a Milos Kerkezt foglalkoztató Bournemouthot.
A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak.A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak.
ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
BOURNEMOUTH–LIVERPOOL 1–2 (0–1)
Gólszerző:Kluivert (64.), ill.Gakpo (31.), Núnez (70.)
Legfrissebb hírek

Szoboszlainak egy kis „focidetox” most jól fog esni
Magyar válogatott
2026.06.09. 22:43
Ezek is érdekelhetik







