Videó: a Liverpool-szurkolók ollézással cukkolták az MU-játékosokat

2022.04.21. 20:42
A Liverpool-szurkolók ollézással cukkolták az MU-játékosokat (Fotó: AFP)
Késve kezdődött el a Liverpool–Manchester United angol bajnoki meccs (4–0) második félideje, mert gond akadt Martin Atkinson játékvezető felszerelésével, pontosabban a mikrofonjával. Az üresjáratban a hazai szurkolók az MU-játékosok zrikálásával szórakoztatták magukat: a manchesteriek passzolgatásánál olléztak, utalva ezzel arra, hogy az MU játékosai az első félidőben nem sokat találkoztak a labdával (a liverpooliak 76 százalékban birtokolták a labdát).

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ
Liverpool–Manchester United 4–0
(2–0)
Liverpool, Anfield. Vezette: Atkinson
Liverpool: Alisson – Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson – Henderson, Fabinho (J. Milner, 86.), Thiago – Szalah, Mané, L. Díaz (Diogo Jota, 70.). Menedzser: Jürgen Klopp
MU: De Gea – Wan-Bissaka, P. Jones (Sancho, a szünetben), Maguire, Lindelöf, Dalot – Pogba (Lingard, 10.), Matics – Elanga (Mejbri, 84.), B. Fernandes, Rashford. Menedzser: Ralf Rangnick
Gólszerző: L. Díaz (5.), Szalah (22., 85.), Mané (68.)