Anglia: a Leeds is vinné a korábbi Fradi-játékost
Brit sajtóhírek szerint több angol másodosztályú klub is szerződtetné Muhamed Besicet, a Premier League-ben szereplő Everton bosnyák labdarúgóját.
A 25 esztendős középpályás – aki 2012 és 2014 között két szezont a Ferencvárosnál töltött el – négy éve az Everton labdarúgója. Az előző szezonban tavasszal kölcsönben a Championshipben a feljutásról lemaradó Middlesbrough-ban játszott.
A hírek szerint a Boro mellett az első osztályból kieső West Bromwich Albion és a Leeds United is érdeklődik a bosnyák válogatott futballista iránt.
Besic idén tavasszal a Championshipben tizenhét bajnokin jutott szóhoz.
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48
Ezek is érdekelhetik






