Anglia: örökös eltiltással büntette két szurkolóját a Tottenham
Örökös eltiltással büntette két szurkolóját a Tottenham Hotspur futballklub, miután az érintettek vizeletet dobtak a vendégdrukkerek közé múlt szerdán, a West Ham United elleni angol Ligakupa-mérkőzésen.
A Wembley Stadionban rendezett meccset a rivális nyerte 3–2-re, s a találkozó után a közösségi médiában terjedni kezdett egy videofelvétel, amelyen az látható, hogy az egyik Spurs-drukker egy üvegbe vizel, majd egy másik az ellenfél táborába hajítja azt.
A Tottenham kivizsgálta az esetet, és azonosította az elkövetőket.
„Ez a fajta viselkedés nem elfogadható, így a videón látható mindkét személy életre szóló eltiltást kap” – mondta a klub szóvivője a Sky Sports csatornának.
Legfrissebb hírek

Hegyi Krisztián Prágában folytathatja – sajtóhír
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 22:16
Ezek is érdekelhetik







