MU: ezt üzenik a Malmö-szurkolók Ibrahimovicnak

Vágólapra másolva!
2017.04.27. 11:17
Zlatan Ibrahimovic súlyos sérülést szenvedett a múlt heti Anderlecht elleni Európa-liga mérkőzésen. Hogy pontosan mennyi időt kell kihagynia a svéd klasszisnak, egyelőre nem világos, az viszont biztos, hogy ebben a naptári évben már nem lép pályára.

A 35 éves támadó nemrég egy levélben üzent a szurkolóknak. Azt írta, eddig is egy lábbal játszottam, ez nem okozhat problémát. Egy dolog biztos: én döntöm el, mikor van vége, nem más. A feladás nem opció. Hamarosan találkozunk.” eddig is egy lábbal játszottam, ez nem okozhat problémát. Egy dolog biztos: én döntöm el, mikor van vége, nem más. A feladás nem opció. Hamarosan találkozunk.”

Erre reagáltak a Malmö-szurkolók: Mihamarabbi felépülést – a svéd bajnokságban egy térddel is játszhatsz!

Ibrahimovic Malmöben született, ott lett belőle profi futballista. 2001-ben hagyta el a csapatot, akkor igazolt az Ajaxba.

A Manchester United labdarúgója korábban nem zárta ki annak a lehetőségét, hogy Svédországban fejezze be profi pályafutását.

Legfrissebb hírek

Sorozatban tizedszer a Dallas Cowboys a világ legértékesebb csapata, Szoboszlai klubja a 48.

Minden más foci
12 órája

Biztató formában futballozik Kerkez Milos a Liverpoolban

Angol labdarúgás
19 órája

Szoboszlai még idén visszatérhet – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.12.17. 17:23

Főnixmadárként támadt fel Hugo Ekitiké

Angol labdarúgás
2025.12.17. 09:56

„Be kellett volna gyűjtenünk a három pontot” – Amorim a Bournemouth elleni 4–4 után

Angol labdarúgás
2025.12.16. 08:30

Nyolc gól az Old Traffordon: pazar meccset látott, de nem örülhetett győzelemnek a MU-tábor

Angol labdarúgás
2025.12.15. 23:03

Tottenham: fogy a levegő Thomas Frank körül, Xavi lehet az utód – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.12.15. 13:18

Szoboszlai Dominik miatt aggódik a Liverpool

Angol labdarúgás
2025.12.15. 10:18
Ezek is érdekelhetik