Arsenal: hiába a Barca csábítása, marad a kulcsember

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.11.09. 15:36
Egybehangzó angol sajtóinformációk szerint az Arsenal labdarúgócsapata hat évre szóló, 30 millió fontos szerződést köt Héctor Bellerínnel, aki így csapata egyik legjobban fizetett játékosa lesz.

Hiába csábította nevelőklubja, a Barcelona, valamint a Manchester City is, a hírek szerint a védő elfogadta az Arsenal ajánlatát. Az „ágyúsok" további játékosokkal is hosszabbítanának, mint például Mesut Özillel vagy a nemrégiben sérülést szenvedő Alexis Sánchezzel.a nemrégiben sérülést szenvedő Alexis Sánchezzel.

Dani Alves a nyáron távozott a katalánoktól, így keresniük kellett valakit a pótlására. A brazil helyettese, Aleix Vidal egyelőre nem győzte meg Luis Enriquét, Sergi Robertónak pedig nem a jobbhátvéd az eredeti posztja.

A gránátvörös-kékek így Cédric Soarest, a Southampton 25 éves játékosát szerződtetnék. A Barca már korábban kiszemelte magának a portugált, és januárban szeretne ajánlatot tenni érte.

Legfrissebb hírek

A Barcelona az utolsó negyedórában harcolta ki a továbbjutást a Király-kupában

Spanyol labdarúgás
14 órája

Nagy hajrával nyert a Valencia a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
14 órája

Az Arsenal két öngóllal győzte le a Wolverhamptont

Angol labdarúgás
2025.12.13. 23:00

Raphinha döntött, a Barcelona legyőzte az Osasunát

Spanyol labdarúgás
2025.12.13. 20:26

Új szerződést írt alá a Szeged beállója – hivatalos

Kézilabda
2025.12.13. 12:31

Nagyot hajrázva nyert a címvédő Fenerbahce a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.12.12. 23:03

Nem bírt az Athletic Bilbaóval a PSG; Madueke vezérletével maradt hibátlan az Arsenal

Bajnokok Ligája
2025.12.10. 22:55

Vezetett a Frankfurt, de Koundé duplájával a Barcelona győzött

Bajnokok Ligája
2025.12.09. 22:59
Ezek is érdekelhetik