PL: a Serie A-ban jól ismerik a Watford új menedzserét

Vágólapra másolva!
2016.05.21. 10:37
A Napoli és az Inter korábbi vezetőedzője, Walter Mazzarri lett a Premier League-ben szereplő Watford új menedzsere. Az olasz szakember hároméves szerződést kötött az angol klubbal, amelynél július elsején áll munkába.

Az 54 esztendős szakember ügynöke már péntek este megerősítette, hogy Mazzarri lesz a Watford következő menedzsere, a klub azonban szombat délelőttig várt a hivatalos bejelentéssel. Az új tréner a spanyol Quique Sánchez Florest követi a kispadon. a spanyol Quique Sánchez Florest követi a kispadon.

Mazzarri korábban többek között a Sampdoriát, a Napolit és az Intert irányította. A nápolyi alakulattal 2012-ben Olasz Kupát nyert, míg a milánói együttestől 2014 novemberében távozott – azóta nem volt csapata.

Claudio Ranieri (Leicester City), Antonio Conte (Chelsea) és Francesco Guidolin (Swansea City) mellett a kontrajátékot és a 3–5–2-es felállást kedvelő Mazzarri a negyedik olasz menedzser, aki a következő szezonban a Premier League-ben dolgozhat.

Legfrissebb hírek

Van Dijk: Tavaly minden napsütés és szivárvány volt, most pedig olyan, mintha a kiesés ellen kellene harcolnunk

Angol labdarúgás
6 perce

Újra nyert a címvédő: az Aston Villa ellen magára talált a Liverpool

Angol labdarúgás
9 órája

Van de Ven hibája döntött, a Chelsea megverte a Tottenhamet a londoni derbin

Angol labdarúgás
11 órája

Diallo lábában maradt a győztes gól, az elefántcsontparti szélső bombája egy pontot ért az MU-nak Nottinghamben

Angol labdarúgás
14 órája

Az Arsenal bajnoki címe és sok-sok pontazonosság – ezt jósolják a PL-ben

Angol labdarúgás
22 órája

Isak aligha játszik szombaton a Liverpoolban, de egy fontos játékos visszatérhet

Angol labdarúgás
2025.10.31. 12:16

Eden Hazard és Gary Neville is bekerült a PL Hírességek Csarnokába

Angol labdarúgás
2025.10.30. 10:08

West Ham United: két játékos is távozna, ülősztrájkra készülnek a drukkerek

Angol labdarúgás
2025.10.29. 14:05
Ezek is érdekelhetik