Manchester City: ezzel a két védővel erősítene Guardiola
Angol lapértesülések szerint a Manchester Cityt nyáron átvevő Pep Guardiola két belső védő megszerzésével erősítené meg a csapatát.
A hírek szerint az Evertont erősítő John Stones, és az Athletic Bilbao alkalmazásában álló Aymeric Laporte érkezhet a nyáron a manchesteriekhez.
Legfrissebb hírek

Az idény végén visszavonul az Everton klubrekordere
Angol labdarúgás
2026.05.15. 13:57
Ezek is érdekelhetik







