PL: sokba került Mahrez rossz 11-ese a sereghajtó ellen

2016.01.16. 20:22
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 22. fordulójában a Leicester City 1–1-es döntetlent játszott az utolsó helyen álló Aston Villa otthonában, így egy ponttal vezet a Manchester City és a vasárnap a Stoke otthonában szereplő Arsenal előtt.

Az első fél óra végéhez érve Vardy parádés átemelését még védte a visszafelé rohanó Bunn, a kipattanó után Okazaki ismétlése viszont már csak a gólvonalon túlról jött ki (0–1). A 33. percben lerendezhette volna a leglényegesebb kérdést az idény meglepetéscsapata, de Mahrez büntetőjét Bunn lábbal védte, így maradt az egygólos különbség.Okazaki ismétlése viszont már csak a gólvonalon túlról jött ki (0–1). A 33. percben lerendezhette volna a leglényegesebb kérdést az idény meglepetéscsapata, de Mahrez büntetőjét Bunn lábbal védte, így maradt az egygólos különbség.

Ilyenkor pedig, ahogy lenni szokott, jött is a büntetés, negyedórával a vége előtt Gestede lövőhelyzetet harcolt ki magának, és a bal felsőbe lőtt, megmentve egy pontot a sereghajtónak (1–1).