MU: hiába a csatárgondok, újabb támadó távozik

2015.11.27. 12:15
Az angol Premier League-ben szereplő Manchester United labdarúgócsapata a szezon végéig kölcsönadta csatárát, James Wilsont a másodosztályú Brighton and Hove Albionnak.

Louis van Gaal, az MU menedzsere az előző szezonban 13 mérkőzésen adott lehetőséget a 19 éves csatárnak, aki azonban ebben az idényben csak kétszer lépett pályára a „vörös ördögök” mezében.

A manchesteriek a nyáron eladták Robin van Persie-t és Javier Hernándezt, valamint nem tartották meg a kölcsönben megszerzett Radamel Falcaót sem. A keretben így csak Anthony Martial és Wayne Rooney maradt csatárként, de a legutóbbi bajnokit mind a ketten kihagyták sérülés miatt, így akkor Memphis Depay játszott kényszerűségből centerként.

A Manchester United tehát nem bővelkedik csatárokban, ennek ellenére James Wilson – igaz, kölcsönben, de – távozik a klubtól, az idény végéig lesz a Brighton játékosa.

Legfrissebb hírek

Szoboszlai-gól, Kerkez-gólpassz, magabiztos Liverpool-továbbjutás

Angol labdarúgás
2026.02.14. 22:55

Szoboszlai kilőtte a jobb felső sarkot a Brighton ellen – videó

Angol labdarúgás
2026.02.14. 22:28

Tóth Alex először kezdett a Bournemouthban, a „cseresznyések” fordítottak Liverpoolban

Angol labdarúgás
2026.02.10. 23:15

Milner csúcsbeállítása még odébb van, a Crystal Palace megszakította rossz sorozatát a Premier League-ben

Angol labdarúgás
2026.02.08. 17:05

Folytatódik a Carrick-varázslat: a City, az Arsenal és a Fulham után a Tottenhamet is legyőzte az MU

Angol labdarúgás
2026.02.07. 15:30

Háromból három: szárnyal Michael Carrickkel az MU, a Fulhamet is legyőzte Sesko 94. perces góljával

Angol labdarúgás
2026.02.01. 17:06

Tóth Alex ismét győztes csapat tagja volt; simán nyert idegenben az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.01.31. 18:06

Ciro Immobile a francia bajnokságba tart

Francia labdarúgás
2026.01.31. 11:20
Ezek is érdekelhetik