MU: váratlan helyen kötött ki Martial első díja – fotó

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.09.21. 11:56
Anthony Martial karrierje a Manchester Unitednél nehezen is indulhatott volna, a sajtóhírek szerint összesen 80 millió euróért szerződtetett francia támadóval szemben hatalmas elvárások voltak, ő azonban élt a lehetőséggel és 115 perc alatt már három gólnál jár új csapatánál! Meg is kapta első díját, ami érdekes helyre került.

Martial szárnyalt a Southampton ellen 3–2-re megnyert bajnokin is, nem csoda hát, hogy az „új Thierry Henryként” becézgetett támadó a meccs legjobbja díját megkapta a „szentek” elleni találkozó után. Martial szárnyalt a Southampton ellen 3–2-re megnyert bajnokin is, nem csoda hát, hogy az „új Thierry Henryként” becézgetett támadó a meccs legjobbja díját megkapta a „szentek” elleni találkozó után.

A francia nem szállt el a gyors sikertől, a díjat lányának ajánlotta, aki később meg is kapta az első angliai elismerést.

„Apa a legjobb!” – írta a kép alá Martial kedvese (Fotó: Instagram)
„Apa a legjobb!” – írta a kép alá Martial kedvese (Fotó: Instagram)
Legfrissebb hírek

Szoboszlaié a forduló gólja a Premier League-ben

Angol labdarúgás
8 órája

Szoboszlait egy meccsre tiltották el a City elleni kiállítása után – hivatalos

Angol labdarúgás
10 órája

„Igazi műalkotás!” – a 75-szörös angol válogatott kapus Szoboszlai szabadrúgásgóljáról

Angol labdarúgás
12 órája

Haaland elárulta, mit mondott Szoboszlainak a drámai tizenegyes előtt

Angol labdarúgás
13 órája

Haaland: Csak adták volna meg a gólt, és ne állították volna ki Szoboszlait

Angol labdarúgás
Tegnap, 20:36

Szoboszlai-szabadrúgásgól és -kiállítás, fordított és nyert a Man. City az Anfieldben

Angol labdarúgás
Tegnap, 19:35

Milner csúcsbeállítása még odébb van, a Crystal Palace megszakította rossz sorozatát a Premier League-ben

Angol labdarúgás
Tegnap, 17:05

A legendává válás küszöbén: James Milner Premier League-rekorder lehet

Képes Sport
Tegnap, 11:40
Ezek is érdekelhetik