Felkészülés: harmadszor is Pool-siker, Bogdán padozott

2015.07.20. 13:34
Bogdán Ádám csapata, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Liverpool harmadik felkészülési mérkőzését is megnyerte, a Mersey-parti csapat ezúttal az ausztrál Adelaide Unitedet győzte le 2–0-ra.

A „vörösök” ezúttal a Mignolet – Clyne, Skrtel, Lovren, J. Gomez – J. Allen – Henderson, Milner – Lallana – Ibe, Origi kezdőcsapattal léptek pályára, de az első félidőben nem tudták feltörni a hazai reteszt.

Bogdán Ádám ezúttal csak a kispadok kapott helyett, és nem is állította be őt Brendan Rodgers menedzser. Az együttes a 67. percben törte meg a jeget, Nathaniel Clyne jobb oldali beadását James Milner estében terelte a jobb alsó sarokba (0–1).

A hajrában aztán Clyne újabb centerezése után a csereként beálló Danny Ings is megszerezte első liverpooli gólját, az együttes így végül 2–0-ra nyert, így harmadik felkészülési mérkőzésén (–Thaiföld XI 4–0, –Brisbane Roar 2–1) is győzött.