Arsenal: Wenger már sajnálja, hogy meglökte Mourinhót

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.10.13. 19:22
Arsene Wenger, az Arsenal menedzsere egy minapi interjújában sajnálatát fejezte ki amiatt, hogy a két labdarúgócsapat közelmúltban lejátszott bajnoki mérkőzésén meglökte José Mourinhót, a Chelsea szakvezetőjét.

„Túl nagy feneket kerítettek a történteknek, de nyilvánvaló, hogy nem kellett volna úgy reagálnom, az ilyesmi nem való a futballpályára. Sajnálatosak az erőszakot sugalló megnyilvánulások, bocsánatot kérek érte, de a meccsek feszült atmoszférájában elő-előfordul ilyesmi. A mi kapcsolatunk különben is eseménydús. Hogy Mourinho provokált-e? Én úgy éreztem. De nem léptem be a Chelsea technikai zónájába" – mondta Arsene Wenger a francia TF1 televízió futballal foglalkozó magazinműsorában, a Téléfootban.Arsene Wenger a francia TF1 televízió futballal foglalkozó magazinműsorában, a Téléfootban.

Mint beszámoltunk róla, Wenger az október 5-én lejátszott Chelsea–Arsenal (2–0) mérkőzésen keveredett lökdösődésbe Mourinhóval, és a meccs után még úgy vélte: nincs miért bocsánatot kérnie.

Legfrissebb hírek

Ronald Araújo a Liverpoolé – hivatalos

Angol labdarúgás
6 órája

Sallai Roland csapattársa lehet az Arsenal brazil szélsője – sajtóhír

Angol labdarúgás
7 órája

Mourinho szerint a gyengeség jele, ha valaki alkotói szabadságot vesz ki

Spanyol labdarúgás
10 órája

Az Amazon alapítója és a Facebook társalapítója közösen venne tulajdonrészt a Liverpoolból

Angol labdarúgás
11 órája

Felkészülés: későn ébredt az Arsenal, a BVB nyerte meg az Emirates-kupát; odahaza verte az OM a Bilbaót

Angol labdarúgás
2026.08.09. 17:26

Pikáns portugál recept védekezéssel, gyors átmenetekkel – fókuszban a Real Madrid játéka Mourinhóval

Spanyol labdarúgás
2026.08.09. 11:02

José Mourinho: Látszik, hogy az FTC magas intenzitással játszik

Minden más foci
2026.08.09. 08:12

Fradi–Real 1–2, és mindenki örül neki; Mindig legyen sprintfutam!

E-újság
2026.08.08. 23:35