PL: a Man. City könnyedén, a Tottenham küszködve nyert
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában a Manchester City biztosan verte meg idegenben a Gera Zoltánt is csatasorba állító WBA-t, hiszen már 3–0-ra is vezettek a vendégek. A Tottenham azonban megizzadt a Fulham elleni londoni derbin, és csak nehezen gyűrte le 2–1-re ellenfelét.
Legfrissebb hírek

Távozott a Fulham vezetőedzője – hivatalos
Angol labdarúgás
2026.06.02. 17:52
Ezek is érdekelhetik







