Tottenham: megegyeztek Holtbyval, a nyáron érkezik

2013.01.04. 18:45
Az angol élvonalbeli bajnokságban szereplő Tottenham péntek délután bejelentette, hogy megállapodott Lewis Holtbyval, így a jelenleg még a Schalkét erősítő német válogatott középpályás a következő idénytől a londoni klub játékosa lesz.
Az apai ágon angol származású Holtby szerződése idén nyáron jár le a Schalkénál, amellyel nem tudott megállapodni a hosszabbításról. A Tottenhamet, majd az Arsenalt is kapcsolatba hozták vele, és a jelek szerint végül előbbi ajánlatát fogadta el.„Örömmel jelentjük be, hogy megegyeztünk Lewis Holtbyval, aki júliusban érkezik hozzánk a Schalkétól” – olvasható a Spurs által kiadott közleményben.
Legfrissebb hírek

Marc Cucurella a Real Madridban folytatja karrierjét – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.15. 11:12

Újabb lejáró szerződésű liverpooli védőt igazolhat a Real Madrid – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.02. 18:04

Zubkov Varga Barnabás csapattársa lesz az AEK Athénnál – sajtóhír

Minden más foci
2026.06.02. 17:30

A Barcelona bejelentette az angol vb-kerettag szerződtetését

Spanyol labdarúgás
2026.05.29. 21:32

Ousmane Dembélé és a PSG egyelőre nem akar szerződéshosszabbításról tárgyalni

Francia labdarúgás
2026.04.13. 14:59

Ciro Immobile a francia bajnokságba tart

Francia labdarúgás
2026.01.31. 11:20

Edin Dzeko megszerzésére hajt a feljutásért küzdő Schalke

Német labdarúgás
2026.01.20. 13:35

Fél évig egyedül edzett, most visszatért álmai csapatához Radamel Falcao

Minden más foci
2026.01.07. 16:03
Ezek is érdekelhetik