Man. City: a távozó játékos elárulta, mentális gondjai vannak

2013.01.16. 13:54
Mint ismert, Michael Johnson közös megegyezéssel szerződést bontott az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester Cityvel. A középpályás bevallotta: súlyos mentális gondokkal küszködik, és csak annyit szeretne, hogy mindenki hagyja békén.

„Egy klinikán kezelnek már évek óta mentális problémáim miatt, nagyon szeretném, ha mindenki békén hagyna, és élhetném az életemet. Csalódottabb vagyok mint bárki, de ilyen az élet” – mondta Michael Johnson a Manchester Evening News-nak.

Johnson pályafutása során többször bajlódott sérüléssel, tavaly szeptemberben pedig kétszer ittas vezetésen kapták. A 24 éves középpályás az Everton akadémiáján nevelkedett, majd 2004-ben csapott le rá a Manchester City. A felnőttek között 2006-ban mutatkozott be, az angol korosztályos válogatottakat is végigjárta.

Legfrissebb hírek

Hiába távozna, a Chelsea 120 millió fontot kér Enzo Fernándezért

Angol labdarúgás
2026.05.28. 13:38

„Ma többet sírtam, mint az egész eddigi életemben” – Szalah érzelmesen búcsúzott az Anfieldtől

Angol labdarúgás
2026.05.25. 08:23

Pep Guardiola az idény végén távozik a Manchester Citytől – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.05.18. 23:00

Újabb szöglet utáni gól, újabb győzelem: egy lépéssel közelebb került a bajnoki címhez az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.05.18. 22:57

Tiltakoztak a szurkolók, nyilatkozatot adott ki a jegyárakról a Liverpool

Angol labdarúgás
2026.05.07. 12:14

Három magyarral hajt a BL-ért a Liverpool Manchesterben

Angol labdarúgás
2026.05.03. 09:28

Könnyed sikerrel növelte előnyét a bajnokság élén az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.05.02. 20:25

Nagy lehetőség előtt a Tottenham: kikapott a West Ham United

Angol labdarúgás
2026.05.02. 17:59
Ezek is érdekelhetik