Championship: balhé a QPR-Millwallon, tizenegy letartóztatás

Vágólapra másolva!
2010.09.29. 12:23
Tizenegy huligánt vett őrizetbe a londoni rendőrség a Queens Park Rangers–Millwall angol másodosztályú bajnoki előtt, közben és után kitört verekedések miatt.

A két csapat fanatikusai a Loftus Road környékén csaptak össze egymással és a rendőrökkel, illegális fegyverbirtoklás, hatóság elleni erőszak, vandalizmus és testi sértés miatt indult eljárás. A rendőrségi szóvivő nem erősítette meg, hogy egy szurkolót megkéseltek volna a verekedések során. A találkozó 0–0-s döntetlennel végződött.

 

Legfrissebb hírek

Nincs több kérdés, Donnarumma a Man. City új kapusa – hivatalos

Angol labdarúgás
9 órája

Manchesterből igazolt BL-győztes védőt az Inter – hivatalos

Olasz labdarúgás
9 órája

Végül nem Sallaiékhoz, de távozott a Man. City legsikeresebb kapusa – hivatalos

Angol labdarúgás
10 órája

Labdarúgás: huszonegy fiatal játszott az NB I 6. fordulójában

Utánpótlássport
11 órája

Jackson mégis a Bayernben folytatja, a Pool egyik üzlete kútba esett – így telt a transzferpiac záró napja az elitligákban

Minden más foci
19 órája

Szoboszlai duplán átvette Alexander-Arnold helyét – a nemzetközi sajtó is áradozik a Liverpool hőséről

Légiósok
Tegnap, 7:52

Sohasem adta fel – 60 éves lenne Simon Tibor

Népsport
Tegnap, 6:42

Balhátvéd távozott a Liverpooltól; lemondott Jacksonról a Bayern – vasárnapi transzferhíradó

Minden más foci
2025.08.31. 23:22
Ezek is érdekelhetik