Manchester City: Given távozik, ha nem ő lesz az első számú kapus

2010.08.12. 19:46
Shay Given, a Manchester City 34 éves hálóőre az Irish Independent információ szerint távozik Roberto Mancini együttesétől, hogy ha nem ő lesz az első számú kapus.  

Az ír kapus veszélyeztetve érzi helyét Joe Hart által, aki a Birmingham Citytől érkezett vissza a klubhoz. Given úgy véli, hogy Hart előnye angol állampolgársága lesz, mivel Angliának is szüksége van egy jó kapusra.

„Úgy érzem, van ebben igazság. Nem azért igazoltam Manchesterbe, hogy a padon üljek. Ez egy ambiciózus klub, én pedig egy ambiciózus játékos vagyok. Játszani akarok szombaton, ha ez nem történik meg, akkor jövő héten leülök a menedzserrel és a vezetőkkel megtárgyalni a jövőmet. Hartnak jól sikerült az előző idénye, de szerintem én is megfelelően teljesítettem. Játszani akarok, mert azért vagyok futballista, hogy hétről-hétre pályára lépjek" – mondta Given.

„Úgy érzem, van ebben igazság. Nem azért igazoltam Manchesterbe, hogy a padon üljek. Ez egy ambiciózus klub, én pedig egy ambiciózus játékos vagyok. Játszani akarok szombaton, ha ez nem történik meg, akkor jövő héten leülök a menedzserrel és a vezetőkkel megtárgyalni a jövőmet. Hartnak jól sikerült az előző idénye, de szerintem én is megfelelően teljesítettem. Játszani akarok, mert azért vagyok futballista, hogy hétről-hétre pályára lépjek" – mondta Given.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25
Ezek is érdekelhetik