Man. City: Sajnálom, hogy nem Olaszországban folytatom - Balotelli

2010.08.14. 16:27
Mario Balotelli, a Manchester City legfrissebb szerzeménye sajnálja, hogy nem az olasz labdarúgó-bajnokságban folytatja pályafutását, de úgy érezte, eljött a váltás pillanata. Az Intertől pénteken 24 millió fontért Angliába szerződő csatár a saját internetes honlapján kommentálta átigazolását.

„Sajnálom, hogy távozom az Intertől, mert szerettem volna Olaszországban folytatni a karrierem, de olyan komplikált szezon után, amilyen a legutóbbi volt, úgy éreztem, az a legjobb, ha váltok. A Manchester Citynél nyugodt körülmények között játszhatok, Roberto Mancinivel jól együtt tudunk majd dolgozni. Remélem, megtalálom a helyem, és folyamatosan játéklehetőséghez jutok, mert számomra ez a legfontosabb. Játszani akarok, no és kiküszöbölni a hibáimat, amelyek meglétével immár magam is tisztában vagyok. Szeretnék köszönetet mondani Massimo Morattinak, az Inter elnökének, hogy annyi szép sikerben osztozhattunk, és a rajongóknak, akik támogattak" – összegzett Balotelli.

Legfrissebb hírek

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Száztízezer kilométer egyetlen klubért, avagy a magyar, aki nélkül idén nem kezdődött Inter-meccs

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 09:53

Serie A: az Interé a legjobb játékos és az év edzője is

Olasz labdarúgás
2026.05.22. 19:00

Az örömfoci elmaradt, az Inter csak ikszelt otthon a Veronával

Olasz labdarúgás
2026.05.17. 17:04

Csiszár Henrietta: Különleges és felemelő érzés az Inter csapatkapitányának lenni

Olasz labdarúgás
2026.05.09. 07:27

Kibontakozóban az új calciopoli? Tombol a bíróbotrány Olaszországban

Olasz labdarúgás
2026.05.08. 11:28

Bajnoki címmel ünnepelte az Inter Club Ungheria a huszadik születésnapját

Olasz labdarúgás
2026.05.06. 18:19

Chivu az Inter bajnoki címéről: Fontos fejezet egy nagy klub történetében

Olasz labdarúgás
2026.05.04. 10:55
Ezek is érdekelhetik