Craig Bellamy a Chelsea elleni BL-elődöntőn már játszani szeretne

2007.04.13. 12:12
Craig Bellamy, a Liverpool támadója a PSV elleni Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján szenvedett térdsérülést, de szerencséjére mégsem olyan komoly a probléma, mint amilyennek először tűnt. A csatár bízik benne, hogy az elődöntőben, a Chelsea ellen már pályára léphet.
Craig Bellamyt a tizenhetedik percben kellett lecserélni
Reuters
Craig Bellamyt a tizenhetedik percben kellett lecserélni
Craig Bellamyt a tizenhetedik percben kellett lecserélni
Reuters
Craig Bellamyt a tizenhetedik percben kellett lecserélni

Szavazás

Melyik csapat nyeri a Bajnokok Ligáját?

Írja be az itt látható számot!
Bellamyt a szerda esti negyeddöntő tizenhetedik percében hordágyon kellett levinni a pályáról, és ekkor még nagyon súlyosnak tűnt a térdszalag-sérülése.

A ”vörösök” szóvivője a BBC internetes hírportálnak elmondat, hogy néhány napig megfigyelés alatt tartják a játékost, és remélik, hogy ez sokat segít ebben a helyzetben.

A csapatnál egyébként mindenki abban bízik, hogy a walesi csatár teljesen rendbe jön a Chelsea elleni Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésére, amelyet április 25-én rendeznek.

Bellamy így valószínűleg nem lép pályára a szombati Manchester City elleni mérőzésen, és nagyon úgy tűnik, hogy az utána következő hazai Middlesbrough elleni találkozót is kihagyja.

A huszonhét éves támadó a BL-összecsapás előtti, április 21-i Wigan elleni találkozót szemelte ki visszatérése időpontjának.

A csatár korábban is sokszor bajlódott már térdsérüléssel, eddig már hatszor operálták
Legfrissebb hírek

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02

Lőw Zsolt: Párizsban és Londonban is beérett a tudatos, hosszú távú építkezés

Képes Sport
2026.05.30. 08:45

„Mikel Arteta futballja az Arsene Wenger-féle stílus korszerű továbbfejlesztése” – a brit nagykövet az NS-nek

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 09:48

Beszélgetés ma este a Nemzeti Sport főszerkesztőjével a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 10:47

Arsenal vagy PSG? Az FTC női kézilabdázói is tippeltek a budapesti BL-döntőre – videó

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:22

„A legrangosabb trófeákért kell harcolnunk” – David Raya a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:13

„Minden idők legjobb meccse volt?” – lapszemle a PSG–Bayern München BL-elődöntő után

Bajnokok Ligája
2026.04.29. 09:07

Aranyéremmel búcsúzna az Atléticótól Antoine Griezmann

Bajnokok Ligája
2026.04.28. 10:46
Ezek is érdekelhetik