NFL: McCaffrey megsérült, de tovább menetel a Panthers

CS. M.CS. M.
2021.09.24. 09:39
Sam Darnold (balra) vezérletével ismét nyert a Panthers (Fotó: Getty Images)
Magyar idő szerint csütörtök éjjel kezdetét vette az NFL 2021-es alapszakaszának harmadik hete, amelyen a Carolina Panthers megőrizte veretlenségét, miután 24–9-re legyőzte a Houston Texanst.

Az idényt győzelemmel kezdő, de a liga leggyengébb csapatai között számon tartott Houston Texans egy félidőig volt meccsben, aztán simán kikapott a továbbra is hibátlan Carolina Pantherstől. A szünetben még csak 7–6-ra vezettek a vendégek, majd a folytatásban kijött a két csapat közti különbség és 24–9 lett a vége.

A Panthersben ezúttal is remekelt az irányitó Sam Darnold, aki 304 passzolt yardig jutott, nem adta el a labdát és két touchdownt is futott. A csapat szátrfutója, Christian McCaffrey azonban megsérült – egyelőre nem tudni, mennyi kihagyás vár rá. Érdemes még kiemelni D.J. Mooret, aki 8 elkapásból 126 yardot szerzett a vendégeknél.