NFL: a Tennessee izgalmas meccsen győzte le a Buffalót

R. P.R. P.
2021.10.19. 06:59
Derrick Henry remekelt (Fotó: Getty Images)
Az NFL alapszakaszának magyar idő szerint kedd hajnali mérkőzésén a Tennessee Titans 34–31-re legyőzte a Buffalo Billst.

Az első, pontszegény negyed (3–0 a Billsnek), után a másodikban mind a két csapat 17 pontot ért el, majd a Bills megnyerte a harmadik játékrészt 11–7-re, így a záró felvonás előtt hét ponttal (31–24-re) vezetett. Az utolsó negyedben a Tennessee volt a jobb, s 10–0-s rohammal megfordította és megnyerte a mérkőzést.

A Titans sikerének kulcsa Derrick Henry játéka volt. Három touchdownt és143 yardot futott. Egymás után másodszor ért el 3 TD-t és legalább 130 futott yardot, ilyenre legutóbb 2004-ben volt példa Priest Holmes révén.

Ezzel az eredménnyel a Bills és a Titans is négy győzelemmel és két vereséggel áll.