Itt van Amerika
R. P. 2021.10.19 06:59 Frissítve: 2021.10.19 08:28

NFL: a Tennessee izgalmas meccsen győzte le a Buffalót

Az NFL alapszakaszának magyar idő szerint kedd hajnali mérkőzésén a Tennessee Titans 34–31-re legyőzte a Buffalo Billst.

Derrick Henry remekelt (Fotó: Getty Images)

Az első, pontszegény negyed (3–0 a Billsnek), után a másodikban mind a két csapat 17 pontot ért el, majd a Bills megnyerte a harmadik játékrészt 11–7-re, így a záró felvonás előtt hét ponttal (31–24-re) vezetett. Az utolsó negyedben a Tennessee volt a jobb, s 10–0-s rohammal megfordította és megnyerte a mérkőzést.

A Titans sikerének kulcsa Derrick Henry játéka volt. Három touchdownt és 143 yardot futott. Egymás után másodszor ért el 3 TD-t és legalább 130 futott yardot, ilyenre legutóbb 2004-ben volt példa Priest Holmes révén.

Ezzel az eredménnyel a Bills és a Titans is négy győzelemmel és két vereséggel áll.

NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
Tennessee Titans–Buffalo Bills
34–31

2021.11.27 09:29:35

Amerikai sportok AGÁRDI LÁSZLÓ, HEGEDŰS RÓBERT (KEZDO5.HU)

Tovább száguld a Warriors, ezúttal a Portlandet győzte le • A Bulls Orlandóban nyert.

2021.11.24 08:50:02

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

A Lakers New Yorkban is kikapott, Portlandben sem szakadt meg a Denver kálváriája.

2021.11.23 09:45:25

Sorozatban a tizenharmadik mérkőzését is megnyerte a Phoenix Suns.

2021.11.22 07:31:41

A Lakers óriási fordítással menekült meg Detroitban, LeBron Jamest és Isaiah Stewartot is kiállították.

2021.11.20 08:40:25

Már 11 meccses a Suns sikerszériája, Kevin Durant hiányát is elbírta a Brooklyn.