NHL: csütörtökön újra pályán a Dallas, tízen is visszatérnek

2022.01.04. 11:35
null
Házon belülről „erősödtek” (Fotó: Getty Images)
Hétfőn ismét edzett a Dallas Stars tíz, karanténkötelezettségét letudó és negatív koronavírustesztet adó játékosa, így az együttes csütörtökön folytatja szereplését az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszában – közölte az MTI.

Jim Nill ügyvezető a Dallas Morning News című lapnak elmondta: a visszatérő tíz hokis nagyon különböző erőnléti állapotban van, attól függően, hogy melyiküknél milyen erős tünetekkel járt a betegség. A klubvezér szerint elképzelhető, hogy a kényszerszünet érezhető lesz majd a játékukon a Florida Panthers elleni, hazai összecsapáson, ettől függetlenül győzelmi reményekkel lépnek jégre.

A Dallas Stars 29 mérkőzésén 32 pontot szerzett a szezonban, legutóbb december 20-án játszott, azt követően sorra estek ki a játékosai – a támadó Jamie Benn továbbra is karanténban maradt –, és hat meccsét el kellett halasztani.

(MTI)

Legfrissebb hírek

Ideális keltető – S. Tóth János jegyzete

Jégkorong
39 perce

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
Tegnap, 21:18

Hat taggal bővül az NHL Hírességek Csarnoka

Amerikai sportok
2026.06.23. 11:49

Visszavonult a háromszoros Stanley-kupa-győztes Jonathan Toews

Amerikai sportok
2026.06.19. 20:39

NHL: nem tér vissza a Stanley-kupa-döntős Vegas vezetőedzője

Jégkorong
2026.06.16. 19:18

Húsz év után nyert ismét Stanley-kupát a Carolina

Amerikai sportok
2026.06.15. 06:29

NHL: újra nyert, egy lépésre a bajnoki címtől a Carolina

Amerikai sportok
2026.06.12. 05:59

A Vegas visszajött kétgólos hátrányból, de idegenben nyert és egyenlített a Carolina az NHL-döntőben – videó

Amerikai sportok
2026.06.10. 07:10
Ezek is érdekelhetik