MLB: nyolcvanmeccses eltiltást kapott a baseballjátékos doppingolásért

Paul Campbell nem érti, hogyan történhetett ez meg vele (Fotó: Getty Images)
Doppingvétség miatt 80 mérkőzésre szóló eltiltást kapott Paul Campbell, az észak-amerikai ligában (MLB) szereplő Miami Marlins baseballozója.
Az MLB tájékoztatása szerint a 25 éves játékos mintájában anabolikus szteroid nyomaira bukkantak, és a büntetés azonnal hatályba lép.
Campbell közölte, nem tudja, miként kerülhetett az anyag a szervezetébe, így nem tud érdemben semmit felhozni a védelmére.
Az MLB alapszakaszában 162 mérkőzést játszanak a csapatok.
Legfrissebb hírek

Magukba szívják Amerikát az angolok
Foci vb 2026
2026.06.19. 13:50

Kerékpár: pozitív lett Makrai Bálint doppingtesztje
Kerékpár
2026.04.17. 09:20

Másfél évre tiltották el a doppingoló olimpiai bajnokot
Téli sportok
2026.04.02. 13:32
Ezek is érdekelhetik




