NBA: két előszezon-mérkőzést is rendeznek Japánban
Az ősszel 16 év után rendeznek ismét NBA-mérkőzéseket Japánban, ahol az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban szereplő Houston Rockets és Toronto Raptors csap össze kétszer az előszezonban.
A liga hétfői bejelentése szerint a Rockets és a Raptors október 8-án és 10-én a világ harmadik legnagyobb fedett csarnokában, a szaitamai Szuper Arénában találkozik.
Japánban 2003 óta nem rendeztek NBA-mérkőzést. Azt megelőzően, 1990 és 2003 között viszont 12 alapszakasz-találkozónak is otthont adott az ország.
Legfrissebb hírek

Japántól is kikapott, Tunézia már nem juthat tovább
Foci vb 2026
2026.06.21. 07:56

Japán négy góllal legyőzte Tunéziát – videók
Foci vb 2026
2026.06.21. 06:29

Három nap alatt kell csodát tennie Hervé Renard-nak
Foci vb 2026
2026.06.20. 15:41
Ezek is érdekelhetik





