Női torna, csb: vezet a Békéscsaba, kialakult az Eb-csapat

MTI MTIMTI MTI
2008.03.16. 00:07
A Békéscsaba nyerte a női tornász csapatbajnokság első, budapesti fordulóját.
A viadal után Draskóczi Imre szövetségi kapitány kihirdette, hogy a Böczögő Dorina, Korcsmáros Enikő, Gombás Laura, Csillag Tünde és Csiszár Anna összeállítású csapat vesz részt az április 3-6. közötti franciaországi (Clermont Ferrand) Európa-bajnokságon.

NŐI CSAPATBAJNOKSÁG

1. FORDULÓ
1. TC Békéscsaba 213.7 pont
2. Delfin SI SE PENCOM-Szombathely 207.8
3. KSI SE 201.7

NŐI CSAPATBAJNOKSÁG

1. FORDULÓ
1. TC Békéscsaba 213.7 pont
2. Delfin SI SE PENCOM-Szombathely 207.8
3. KSI SE 201.7
Legfrissebb hírek

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Nagy Attila: Sosem eredményekben, hanem játékosnevelésben gondolkodom

Utánpótlássport
2026.06.05. 17:38

Röplabda: ismét a Békéscsaba nyerte az U20-as női bajnokságot

Utánpótlássport
2026.05.25. 09:02

Röplabda: kecskeméti és békéscsabai siker az U15-ös országos döntőkben

Utánpótlássport
2026.05.18. 13:40

Hazai győzelemmel lett bajnok a Vasas, négyet kapott a BVSC-től a szintén feljutó Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 19:00

Győzelemmel váltott az NB II-ről az NB III-ra a Békéscsaba

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 17:52

Röplabda: Vasas- és BRSE-dominancia a leány utánpótlás-bajnokságokban

Utánpótlássport
2026.05.11. 14:02
Ezek is érdekelhetik